Gimnastyka

Gimnastyka, nauka pływania i inne zajęcia sportowe dla dzieci

Dzieci powinny jak najwięcej czasu spędzać w ruchu. Oczywiście najlepiej by było, aby był to ruch na świeżym powietrzu, jednak biorąc pod uwagę stan zanieczyszczenia powietrza w Warszawie, często rezygnujemy z zabaw na dworze. Oferujemy w zamian za to inne zajęcia sportowe, które odbywać się mogą w obiektach zamkniętych.

Szczególnym zainteresowaniem dzieci i rodziców cieszy się nauka pływania. Dzieci oswojone z wodą od najmłodszych lat nie tylko są bezpieczniejsze podczas pobytu nad morzem czy rzeką, ale także osiągają lepsze wyniki sportowe, jeśli później zdecydują się trenować pływanie w klubie sportowym.

Oferujemy codzienną gimnastykę korekcyjną

Przedszkole Numer Jeden prowadzi oczywiście codzienną gimnastykę korekcyjną. W czasach, w których już najmłodsi dużo czasu spędzają przed komputerem, niezbędna okazuje się gimnastyka korekcyjna od najmłodszych lat. Zapobieganie wadom postawy jest dla nas priorytetem.

Codzienne zajęcia korekcyjne gwarantują dzieciom zdrowy rozwój fizyczny oraz wdrożenie w rutynowy rytm dnia, w którym jest miejsce także na aktywność inną niż intelektualna. Zajęcia sportowe dla dzieci to zdrowy nawyk procentujący w życiu dorosłym. Bo czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał…

Organizujemy wiele zajęć sportowych dla dzieci

Gimnastyka, nauka jazdy na rowerze, nauka pływania, zajęcia korekcyjne – oferujemy naszym podopiecznym zajęcia ogólnorozwojowe, gwarantujące doskonałą sprawność oraz mnóstwo frajdy. Dbamy o ciało i o ducha – bo tylko w zdrowym ciele, zdrowy duch. Warszawski Wilanów może pochwalić się przedszkolem, które patrzy na swoich wychowanków w szerokiej perspektywie zdrowia emocjonalnego i fizycznego.