Imprezy okolicznosciowe

Organizacja urodzin dla dzieci

Impreza urodzinowa dla dzieci wymaga sporo przygotowań. Jako że na co dzień pracujemy z najmłodszymi, doskonale znamy ich potrzeby i zainteresowana. Jesteśmy więc w stanie zorganizować takie przyjęcie urodzinowe, które na długo zapadnie maluchom w pamięć. Przedszkole Numer Jeden na Wilanowie to numer jeden pod wieloma względami – także organizacji imprez okolicznościowych dla dzieci, która wychodzi nam perfekcyjnie.

Dzieci nudzą się nie tylko w czasie deszczu: nudzą się, kiedy mają za mało bodźców, ale także wtedy, kiedy są przestymulowane. My wiemy jak zorganizować imprezę urodzinową, podczas której zabawy dobrane są do wieku i stopnia rozwoju uczestników spotkania.

Zorganizujemy wspaniałą imprezę urodzinową dla Twojego dziecka

Urodziny w przedszkolu mają jeszcze jeden walor: integracja z kolegami i opiekunami. Na co dzień widzimy się podczas zajęć edukacyjnych, podczas imprezy urodzinowej możemy się poznać z zupełnie innej strony i uświadomić sobie, że wszyscy wybraliśmy naprawdę dobrze przedszkole!

Organizujemy przyjęcia urodzinowe także dla dzieci spoza naszego przedszkola

A może znasz kogoś, kto szuka idealnego miejsca na zabawę urodzinową dla swojego dziecka? Jeśli nie ma ochoty organizować przyjęcia w Kulkolandzie, podpowiedz mu Przedszkole Numer Jeden. Doskonali animatorzy sprawią, że dziecko na długa zapamięta zorganizowane tu urodziny.

Oferujemy wiele atrakcji a szczegóły przyjęcia urodzinowego ustalamy indywidualnie

Oferując miejsce, opiekę oraz program imprezy, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i chętnie dostosowujemy scenariusz imprezy urodzinowej do Waszych wymagań i planów. Urodziny szyte na miarę mają szansę stać się dla Waszych dzieci spełnieniem marzeń o doskonałej zabawie. Zapraszamy do Przedszkola Numer Jeden w Warszawie.