Maly przedszkolak

Mały przedszkolak

Wyruszenie w podróż przedszkolnych zabaw i zajęć to ważny krok malucha w kierunku dorosłości. Nowi przyjaciele i liczne atrakcje sprzyjają pracy nad samodzielnością i umiejętnością radzenia sobie z wyzwaniami.

Nazwa naszego przedszkola – NUMER JEDEN – bezsprzecznie sygnalizuje jak ważne jest dla nas utrzymywanie wysokiego poziomu. To wszystko z myślą o Państwa dzieciach, które są dla nas NUMEREM JEDEN.

Dysponujemy szeroką gamą rozwiązań, które ułatwią prawidłowy rozwój każdego przedszkolaka.

Indywidualne podejście to nasz cel oraz gwarancja dla Państwa, iż zadbamy o potrzeby wszystkich pociech. Aby zrealizować to zadanie program naszego przedszkola dostosowaliśmy do oczekiwań, możliwości oraz zainteresowań dzieci.

Istotna jest dla nas aktywizacja kilku obszarów jednocześnie. Pracujemy nad rozwojem fizycznym, psychicznym, emocjonalnym i poznawczym. Dzieci uczą się za pomocą zabaw i gier. W ten sposób kształtujemy system wartości dziecka, a także uczymy zasad współpracy.

Nasze przedszkole umożliwia i ułatwia wszystkim dzieciom uzyskanie miana samodzielnego „małego człowieka”.