Oferta

Prywatne Przedszkole Numer Jeden na Wilanowie w Warszawie to miejsce, w którym za cel stawiamy sobie stworzenie maluchom idealnych warunków do efektywnej nauki i bezpiecznej zabawy. W trosce o prawidłowy rozwój Państwa dzieci, w miłej i przyjaznej atmosferze, zapewniamy im szereg pasjonujących zajęć, rozwijających dziecięcą wiedzę i ciekawość świata.

Rodzicom, a przede wszystkim maluchom uczęszczającym do niepublicznego przedszkola na Wilanowie, gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, otwartą na indywidualne potrzeby każdego z naszych podopiecznych. W naszym przedszkolu stosujemy wyłącznie nowoczesne i sprawdzone metody nauczania.

Realizujemy podstawę programową oraz organizujemy wiele dodatkowych zajęć i atrakcji

W ramach oferty niepublicznego przedszkola realizujemy podstawę programową wymaganą przez MEN. Od 6:30 do 21:00 sprawujemy pełną opiekę nad dziećmi powierzonymi w ręce prywatnego przedszkola. Oprócz podstawy programowej, oferujemy również szereg ciekawych i rozwijających zajęć dodatkowych dla najmłodszych.

Zajęcia dodatkowe prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów

Z przyjemnością zachęcamy do udziału w ogólnorozwojowych zajęciach z nauki języka angielskiego, w których uczestniczy native speaker, gimnastyki korekcyjnej, wycieczek, przedstawień teatralnych, nauki jazdy na rowerze, nauki jazdy konnej, gry w tenisa, nauki pływania, zajęć tanecznych i rytmicznych. Zajęcia organizowane w Przedszkolu Numer Jeden dopasowujemy zawsze do wieku i możliwości uczestników. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i zaangażowanych instruktorów.

W ramach czesnego, oprócz podstawy programowej wymaganej przez MEN zapewniamy: