Zajęcia popołudniowe dla dzieci

Obok zajęć dydaktycznych Przedszkole Numer Jeden zaprasza dzieci na popołudniowe zajęcia dodatkowe. Jeśli już wszystkie atrakcje dla najmłodszych w Warszawie są dla Waszych pociech zbyt nudne i powtarzalne, zaoferujcie im zajęcia ogólnorozwojowe w Przedszkolu Numer Jeden.

Oferujemy zajęcia sportowe (mini tenis, gimnastyka korekcyjna, nauka jazdy na rowerze, nauka jazdy na nartach, basen), taneczne, językowe, interaktywne, logopedyczne, sensoryczne, teatralne, bajko-terapie Aby rozwijać wszystkie pasje dzieci, organizujemy też zajęcia artystyczne ,,Raz, dwa, trzy- arcydzieło patrzy''. Dostosowujemy je do wieku uczestników oraz ich realnych możliwości. Przedszkolaki poszukują dopiero swoich pasji, lubią więc próbować wszystkiego po trochu. Umożliwiamy im prowadzenie tych poszukiwań pod kompetentną i zaangażowaną opieką.

Zajęcia dla małych dzieci prowadzone są z pedagogicznym wyczuciem. Warszawski Wilanów może poszczycić się Przedszkolem Numer Jeden, w którym empatyczna kadra wciąż wdraża nowe pomysły i robi wszystko, żeby zaszczepić w dzieciach pasję poznawania świata. Z kolei zajęcia dla starszych przedszkolaków przygotowują dzieci do podjęcia nauki w szkole.

Łączenie przyjemnego z pożytecznym to nasza dewiza. Zajęcia popołudniowe w przedszkolu to możliwość skorzystania z doskonałej bazy dydaktycznej. Zapraszamy więc na zajęcia dla dwulatków, trzylatków i starszych przedszkolaków. Godziny 13:00 - 21:00 to czas nieustających zabaw i zajęć rozwijających dziecięce umiejętności i zdolności. Podczas organizowanych w Przedszkolu Numer Jeden zajęć popołudniowych dzieci bawią się i uczą.

Oprócz opieki nad dzieckiem oferujemy:

Cennik zajęć popołudniowych:

• 1 zajęcia - koszt 60zł