Psycholog i Logopeda

W Przedszkolu Numer Jeden dzieci objęte są opieką logopedy i psychologa, którzy wspierają ich rozwój mowy i emocji na co dzień.

Indywidualna Opieka Specjalistów

W naszym przedszkolu każde dziecko ma dostęp do indywidualnej opieki logopedy i psychologa. Logopeda pomaga dzieciom w pokonywaniu trudności z mówieniem i artykulacją, podczas gdy psycholog wspiera zarówno dzieci, jak i rodziców, w procesie wychowania i socjalizacji. Dzięki codziennym kontaktom z dziećmi, nasi specjaliści oferują zindywidualizowaną i rzetelną pomoc.

Psycholog i Logopeda

Nasze przedszkole zapewnia kompleksową opiekę specjalistów, co przynosi liczne korzyści dla dzieci i rodziców:

Kompleksowa Opieka Logopedyczna i Psychologiczna

Obecność obojga specjalistów na miejscu, jest dla rodziców idealnym rozwiązaniem, bo eliminuje konieczność poszukiwania prywatnych wizyt poza naszą placówką. Zarówno logopeda jak i psycholog znają dzieci z codziennych kontaktów, dlatego ich pomoc jest zindywidualizowana i poparta rzetelnymi obserwacjami.

Jeśli Państwa dziecko potrzebuje opieki specjalisty albo to Państwo chcieliby mieć wsparcie w kimś, kto zna się na rzeczy, zapraszamy do Przedszkola Numer Jeden. Nasi wychowankowie oraz ich rodzice mogą liczyć na wsparcie osób kompetentnych oraz życzliwych, którym zależy na dobru dziecka.

Wszelkie działania nasi specjaliści uzgadniają z Państwem. Oferują nie tylko spotkania w czasie zajęć, ale też podpowiadają jak działać i wspierać malucha w warunkach domowych. 

Galeria zdjęć

Przedszkole Numer Jeden