Przedszkole z nauką języka angielskiego

Im wcześniej zaczniemy naukę języka obcego, tym większa szansa, że będziemy mówić płynnie, bezbłędnie i z odpowiednim akcentem. Przedszkole językowe to doskonały start dla potencjalnych poliglotów. Plastyczny i chłonny mózg dziecka przyswaja język obcy bez trudu - ani się obejrzymy, jak maluch będzie językiem angielskim operował równie sprawnie jak ojczystym.

Przedszkole anglojęzyczne to zajęcia z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, także z rodowitymi mówcami języka angielskiego. Obecność native speakera w żadnej mierze nie deprymuje najmłodszych dzieci - dla nich nauka języka obcego jest w pełni naturalna, nie ogranicza ich wstyd czy krygowanie się przed innymi.

Oferujemy codzienną naukę języka angielskiego

Najlepszą metodą nauki języka angielskiego jest codzienny z nim kontakt. Przedszkole dwujęzyczne gwarantuje, że dziecko co dnia obcuje z językiem i niemal wchłania go przez skórę. Idea nauki przez zabawę oraz nauki języka obcego przez zanurzenie w nim każdego dnia jest w Przedszkolu Numer Jeden priorytetem.

Warszawa oferuje wiele miejsc w placówkach przedszkolnych z dodatkowym językiem angielskim. Zajęcia językowe realizowane są w ramach Podstawy programowej oraz jako dodatkowe. Mogą Państwo wybrać wariant optymalny dla swojego dziecka.

Native speaker przebywa z dziećmi codziennie

Native speaker w przedszkolu ma duże pole do popisu. Praca z małymi dziećmi wymaga kreatywności i elastyczności, a jej efekty są często bardzo spektakularne. Warto rozpocząć naukę języka angielskiego jak najwcześniej - wtedy świat stanie przed dzieciakami otworem.