Zajęcia taneczne dla dzieci

Jeśli zależy nam na tym, żeby nasze dzieci umiały znaleźć się w sytuacjach towarzyskich, warto nauczyć je tańczyć. Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym rozwijają wrażliwość muzyczną oraz koordynację ruchową. Przygotowując małe lwice i lwy do brylowania na salonach, sprawiają im jednocześnie mnóstwo frajdy.

Przedszkole Numer Jeden to miejsce, w którym bardzo dbamy o równowagę w rozwoju psychicznym, fizycznym i społecznym powierzanych nam dzieci. Nauka tańca w przedszkolu bardzo sprzyja tej równowadze. Maluchy nie tylko zdobywają nowe umiejętności, ale także uczą się współpracować w parach i w grupie.

Organizowane zajęcia taneczne oraz rytmiczne są dla dzieci przyjemnością

Zajęcia taneczne oraz rytmika to dla dzieci prawdziwa przyjemność. Możliwość ekspresji poprzez ruch daje im szansę na nawiązanie kontaktu z własnym ciałem oraz poczucie przyjemności z własnej sprawności fizycznej. Taniec dla dzieci to naprawdę wspaniała sprawa!

Zgodnie z ideą przyświecającą naszej pracy, nauka odbywa się przez zabawę. Także tańca nauczyć się można mając poczucie, że to tylko radosne brykanie. Szkoła tańca dla dzieci w Przedszkolu numer jeden poleca się Państwa uwadze.