Al. Rzeczypospolitej 31, 02-972 Warszawa Wilanów | Otwarte: 6.30 - 21.00 | Tel. 780-116-115 | E-mail: biuro@przedszkolenumerjeden.pl

Zajęcia taneczne dla dzieci


Jeśli zależy nam na tym, żeby nasze dzieci umiały znaleźć się w sytuacjach towarzyskich, warto nauczyć je tańczyć. Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym rozwijają wrażliwość muzyczną oraz koordynację ruchową. Przygotowując małe lwice i lwy do brylowania na salonach, sprawiają im jednocześnie mnóstwo frajdy.

Przedszkole Numer Jeden to miejsce, w którym bardzo dbamy o równowagę w rozwoju psychicznym, fizycznym i społecznym powierzanych nam dzieci. Nauka tańca w przedszkolu bardzo sprzyja tej równowadze. Maluchy nie tylko zdobywają nowe umiejętności, ale także uczą się współpracować w parach i w grupie.

Organizowane zajęcia taneczne oraz rytmiczne są dla dzieci przyjemnością

Zajęcia taneczne oraz rytmika to dla dzieci prawdziwa przyjemność. Możliwość ekspresji poprzez ruch daje im szansę na nawiązanie kontaktu z własnym ciałem oraz poczucie przyjemności z własnej sprawności fizycznej. Taniec dla dzieci to naprawdę wspaniała sprawa!

Zgodnie z ideą przyświecającą naszej pracy, nauka odbywa się przez zabawę. Także tańca nauczyć się można mając poczucie, że to tylko radosne brykanie. Szkoła tańca dla dzieci w Przedszkolu numer jeden poleca się Państwa uwadze.